Uzm. Dr. Sertaç Sever Cildiye Dermatoloji Kartal

  • 1342

Dermatoloji Sedef ve Vitiligo Tedavisi Botox PRP Dermapen Mezoterapi Dolgu gibi estetik uygulamalar

Doğal estetik uygulamalarımızın bir parçası olan doğal botoks uygulamalarımızda amaç mimik kırışıklarınızı azaltmak ve zamanla derinleşmesini engellemektir. Kesinlikle ifadenizi değiştirmek ve botoks yüzü oluşturmak değildir. Aktör botoksu olarak adlandırdığımız özel teknikle mimiklerinizi gözlemleyerek en ideal şekilde size özel botoks uygulamanızı yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi için : 02169119110 

Sivilceler ergenlikle başlasalar ve bir süre sonra iyileşseler de özellikle yoğun iltihaplanma yapan , iyileşirken iz bırakan , yüzün büyük bir kısmını kaplayan ve uzun süren sivilceler mutlaka tedavi edilmelidir. Şiddetli çıkan sivilceler iyileşirken onarılması çok zor olan izlere neden olabilir. Sivilce yoğunluğunuzu muayenenizde tespit ediyor Aquarefresh cilt bakımı , ilaç tedavisi , peeling , dermapen ve prp gibi uygulamalarla sivilcelerinizin ve izlerinizin mümkün olabilen en kısa sürede tedavisini sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle adet düzensizliği , çene karın ve göğüs gibi bölgelerde siyah yoğun tüylenmesi olan bayan hastalarımız ise mutlaka polikistik over rahatsızlığı açısından bir kadın doğum uzmanına başvurmalıdır. 

 

Saç dökülmesi erkek ve kadınların ortak problemidir. Özellikle genetik veya kök kaybı yapan saç dökülmesi şekillerini erken tanımak ve tedavi etmek önemlidir. Saç ekimini en son yapılması gereken tedavi olarak öneriyoruz. Saç dökülmesinin mevsimsel dökülmelerden dermatoskop ile yapılan detaylı bir muayeneden sonra ayırt edilmesiyle hem ilaçla hem de prp , mezoterapi ve dermapen gibi yöntemlerle tedavisini hastanemizde uyguluyoruz. 

Vitiligo tedavisi 10 seneyi aşan bir süredir hastanemizin fototerapi merkezinde uygulanmaktadır. Türkiye'de sayılı merkezde bulunan mikrofototerapi cihazı , kabin tedavisi ve diğer sistemlerle vitiligo tedavisinde yüz güldürücü sonuçlar almaktayız. Tedaviye direnç gösteren hastalarımızda İngiltereden konunun eğitimini almış uzmanımız yardımcı olmaktadır. Vitiligo tedavisinde spesifik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz.

Vitiligo tedavisi için ayrıntılı bilgi almak için konu ile ilgili sitemizi ziyaret edebilirsiniz : vitiligo.tedavisi.us

... veya buraya git: 2019
Üyelik
Email-Telefon Onayı Gerekli
Bilgi
Kuruluş Adı:
Uzm. Dr. Sertaç Sever Cildiye Dermatoloji Kartal
Doktor Adı:
Uzm. Dr. Sertaç Sever
Telefon Numaraları:
+902164887200
Web Sitesi:
Sokak ve bina adresi:
Üsküdar Cd No 45
Mahalle:
Petroliş
Kurum / Kuruluşun Bulunduğu Kent:
İstanbul
Harita
Tıbbi Makaleler
Benim Videolarım

Hekim.Net

Close