Yeni İlanlar
Orijinal etiketli hiç kullanılmamış 39-40 numara pembe crocslarımı bana büyük geldiği için satıyorum. Fişi atıldığı için iade edemiyorum, 600 liraya almıştım aynı fiyata satmayı düşünüyorum. İntörn arkadaşlarıma biraz yardımcı olabilirim fiyatta. 
Kitaplar ücretsizdir, fizyoloji ve biyokimya için d1 ve d2, patoloji ve farmakoloji için d3 öğrencileri önceliklidir. Maksimum 2 farklı kitap olacak şekilde kitapları profilimden mesaj olarak belirtebilirsiniz. İstediğiniz kitapları en kısa sürede kargolamaya çalışacağım.
Kaplan Arıncı Anatomi 2 cilt şeklinde, 5. baskı, temiz kullanılmış. Örnek sayfa koyuyorum. 
Abbas İmmünoloji 4. baskı
Abbas İmmünoloji 4. baskı tertemiz, sadece ilk sayfasında isim yazıyor.
Junqueira Temel Histoloji Atlas Kitap 13. baskı
Junqueira Temel Histoloji Atlas Kitap 13. baskı, yarısına yakını çizili temiz çalışılmış, örnek sayfa koyuyorum.
Her birinci sınıfın heves ettiği, sonra hiç kullanmayıp google'a 'proksimal tıp' yazmak suretiyle terimleri öğrenmesi ile boynu bükük kalan o kitap.. ben 1'e başlarken bir abim hediye etmişti. Hiç kullanmadım ben muhtemelen o da hiç kullanmamıştı. Heves eden yeni tıpçı kardeşim varsa Bursa'da elden verebilirim. 
Ben 1. sınıfa başlarken bir abim ücretsiz vermişti şimdi ben de şimdi yeni başlayan veya başlamış olan 1-2. sınıflardan bir kardeşime hediye etmek istiyorum. Kitap eski basım o yüzden isterseniz daha sonraki baskıların pdf'ini internetten debulup okuyabilirsiniz ama kitaptan okumayı seven bir alt dönemim varsa Bursa'da elden verebilirim. Kitap biraz çizilerek çalışılmış durumda, resmini koydum. 
Ben 1. sınıfa başlarken bir abim ücretsiz vermişti şimdi ben de şimdi yeni başlayan veya başlamış olan 1-2. sınıflardan bir kardeşime hediye etmek istiyorum. Kitap eski baskı, internette yenisinin pdfini de bulabilirseniz ama önümde kitap olsun çizerek çalışayım diyen Bursa Uludağ Üniversitesi'nden bir alt dönemime elden verebilirim. Çok az bir kısmı temiz bir şekilde çalışılmış, fosforlanmış. 
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oluyorum, benden önce 2-3 öğrenciye daha eşlik etmiş Sobotta atlasımı alt dönemlerimden 1. sınıf veya yeni tıp yazacak bir kardeşime elden verebilirim. Eski baskı olmasından dolayı eksik olur mu diye kaygınız olmasın, insan aynı insan, anatomi aynı anatomi. Benim dönemimde de eski baskı kalıyordu 3 cilt şeklinde yeni baskısı çıkmıştı bile, yeterli oldu bana size de yeter. Temiz kullanıldı, bazı yerlerde ek açıklama vs yazılı. 
Harrison Principles of Internal Medicine Cep Kitabı (Türkçe)
Değerli meslektaşımız Dr. H. Çağrı Almış biriken MedCoinleri ile bir öğrencimize kitap hediye etmek istedi. İlgilenen öğrencilerimiz arasında 2 hafta sonra çekiliş yapılarak kitap gönderilecek.
Kemik Şekilli Tükenmez Kalem
Dolap hesabı : drzeynepppgardırops hesabı : mighty1405
Dolap hesabı : drzeynepppgardırops hesabı : mighty1405

Hekim.Net

Close