KAHEV - Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı

  • 816
  • +
İletişim Bilgileri

Adres
Hoşnudiye Mah. Kadife Çiçeği Sok. No:1 D:12 Kat:6
Telefon
+90 222 231 60 20
Email
info@kahev.org.tr

Ankara ‘da , KAHEV Ankara Türk Müziği Korosunun “Çamlarda Şafak Rengi Konseri” gerçekleştirildi . Ezgilerini aydınlık bir geleceğe olan inançla birleştirerek tüm geliri konteyner bursiyerlerimiz için bağışlayan koromuza ve Değerli Üyemiz, Dr. Hülya Kahraman’a teşekkür ediyor, tüm çocuklarımız için aydınlık bir geleceğe olan umutlarımızı birlikte büyütüyoruz! #Çocuklarımızİçin#KadınGücü #Eşitlik #kadınhekimlereğitimedestekvakfı #kahevletümçocuklarokuyor

KAHEV olarak ülkemizin dört bir yanında tüm çocuklarımızın eğitimine destek vermek için çıktığımız yolda, eğitimcilerimiz de KAHEV’imizin yanında! Bugün kurumların yanımızda olduğunu bilerek “iyilikleri ve iyi kileri” çoğalttığımız anlamlı bir gün!

Dönem sonu sergi ve kermes gelirini KAHEV’imize bağışlayan Batman Girne Koleji’ne çok teşekkür ediyoruz. Konteyner kentlerde yaşayan BURSİYERLERİMİZE aktaracağımız bağış için destek olan başta Girne Koleji Müdürü Seher İsen’e, Girne Koleji Kurucu Müdürü Baki İsen’e ve ekibindeki tüm öğretmenlerimize teşekkürü borç bilir birlikte aydınlık yarınlara olan umutlarımızı büyütmekteyiz!

KAHEV

İletişim Bilgileri

Adres
Hoşnudiye Mah. Kadife Çiçeği Sok. No:1 D:12 Kat:6
Telefon
+90 222 231 60 20
Email
info@kahev.org.tr

Hekim.Net

Close