KAHEV - Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı

  • 762
  • +
İletişim Bilgileri

Adres
Hoşnudiye Mah. Kadife Çiçeği Sok. No:1 D:12 Kat:6
Telefon
+90 222 231 60 20
Email
info@kahev.org.tr

KAHEV tarafından Bartın/Merkez-Şehit Engin Demiroğlu İlkokulunda yaptırdığımız “Akıl ve Zeka Oyunları” atölyemizin açılışı bugün gerçekleşti. Açılışımıza; Kahev Bartın Üyesi, Dr. Aslı Bilge İpek, Okul Müdürü Mustafa Değirmenci, Müdür Yardımcısı Kasım Sakaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Başkaya katıldılar. Katılımlarından dolayı değerli müdürlerimize ve KAHEV Üyemize teşekkürü borç bilir, KAHEV olarak aydınlık geleceğe olan umutlarımızla ülkemizin doğusundan batısına yaptığımız projelerimize devam edeceğiz! KAHEV’le daha aydınlık bir geleceğe… #Eşitlik

KAHEV Üyesi Nazan Nalcı Savaş hocamızın geçen sene vefat eden kardeşi, matematik sevdalısı bir matematik öğretmeni olan Nazlı Nalcı Savaş anısına Batman Bilsemde de matematiksel Oryantiring yarışması düzenlendi. 

4,5,6 ve  7. sınıf kademesi 220 Bilsem öğrencimizin katıldığı yarışmada, ilk 3’e giren öğrencilerimize, para ödülü verilirken diğer kazanan 7 öğrencimize ise akıl ve zeka oyunları KAHEV’imiz tarafından hediye edildi. 

Yarışmayı Batman Bilsem’de koordine eden Betül,Ercan ve Kenan Hoca’larımıza teşekkür ederiz. 

KAHEV  

İletişim Bilgileri

Adres
Hoşnudiye Mah. Kadife Çiçeği Sok. No:1 D:12 Kat:6
Telefon
+90 222 231 60 20
Email
info@kahev.org.tr

Hekim.Net

Close