•  · 0 arkadaş

Sivilce Tedavisi - Kartal

Sivilceler ergenlikle başlasalar ve bir süre sonra iyileşseler de özellikle yoğun iltihaplanma yapan , iyileşirken iz bırakan , yüzün büyük bir kısmını kaplayan ve uzun süren sivilceler mutlaka tedavi edilmelidir. Şiddetli çıkan sivilceler iyileşirken onarılması çok zor olan izlere neden olabilir. Sivilce yoğunluğunuzu muayenenizde tespit ediyor Aquarefresh cilt bakımı , ilaç tedavisi , peeling , dermapen ve prp gibi uygulamalarla sivilcelerinizin ve izlerinizin mümkün olabilen en kısa sürede tedavisini sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle adet düzensizliği , çene karın ve göğüs gibi bölgelerde siyah yoğun tüylenmesi olan bayan hastalarımız ise mutlaka polikistik over rahatsızlığı açısından bir kadın doğum uzmanına başvurmalıdır. 

 

0 0 0 0 0 0

Yukarıdaki metin sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yazarın aktardığı görüşleri içermektedir, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Hekim.Net® hekimler, diş hekimleri, veteriner hekimler ve bu mesleklerin öğrencilerine özel tam işlevli ve ücretsiz bir sosyal medya ve bilgi paylaşım portalıdır. Meslektaşlarımızdan biriyseniz bu linke tıklayarak  kayıt sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Harita
Bilgi
Kategori:
Oluşturuldu:
Güncellenmiş:

Hekim.Net

Close