Teşekkürler

Teşekkür Ediyoruz


1998 yılında fikir olarak başladığımız Hekim.Net maceramız boyunca yolumuz birçok yetenekli, fedakar ve zeki insanla kesişti. Onları unutmadık...

Proje henüz ilk aşamalarındayken Sn. Dr. Nihal Dizdar vizyon ve fikir desteği vererek, "DrData" hasta takip programını bizzat isimlendirdi.

Temeli kendi muayenehanem için yazdığım program olan DrData Hasta takip programı Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı ve Pfizer A.Ş tarafından desteklenerek geliştirildi ve tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak dağıtıldı.

2000'li yılların başında Sun Microsystems Hekim.Net Projesini Türkiyede seçtikleri 2 projeden birisi yaparak ücretsiz yazılım/ donanım ve pazarlama desteği sağladı.

Projenin başlangıcında dostlarım Sn. Öner Çelebi ve Sn. Gürhan Barkın, ortak olarak büyük bir heyecanla vizyonlarını ve deneyimlerini Hekim.Net'e kattılar.

Sn. Funda Bağdatlı içerik yöneticisi olarak en zor koşullarda bile Hekim.Net'in misyonuna büyük katkı yaptı.

Sn. Ayşen Dursun, Sn. Uğur Okumuş portalimizin ilk programlamalarına gece gündüz emek verdiler.

Sn. Burcu Çiloğlu ilk pazarlama faaliyetlerimizi başarı ile yönetti.

Sn. Uzm. Dr. Sertaç Sever o zamanlar bir tıp öğrencsi olarak adeta ikinci kurucumuz gibi görev yaptı.

Sn. Cuma Kurt bu 20 yıla yakın süre boyunca ne zaman ihtiyaç duysak büyük bir sabır ve özveri ile bize sistem mühendisliği desteği vererek hiçbir zaman yolda kalmamamızı sağladı.

Sn. Elif Ertan Hekim.Net'in ilk dönemlerinde herkesin başarması mümkün olmayan multidisipliner bilgi gerektiren alanlarda hep yanımızda oldu.

Aile Hekimliği Sosyal grubu üyesi meslektaşlarımız yeni dönemde Hekim.Netin ilk testlerini yaparak aksaklıkları duzeltmemize yardımcı oldular. Sn. Dr. Buket Eryılmaz çeşitli konularda değerli fikirler verdi.

Yeni dönemde sitenin ilk hareketlerini aralarında bulunmaktan her zaman gurur duyduğum, İstanbul Tıp Fakültesi 1994 mezunu değerli arkadaşlarım başlattı.

Değerli meslektaşımız Dr. İsmail Tosun hem bize yol gösteren fikirleri, hem de projemize olan inancıyla en büyük destekçilerimizden birisi oldu ve Hekim.Net'in gelişimine büyük katkı yaptı.

Ve herşeyden önemlisi bu 20 yıl boyunca 15 bini aşkın meslektaşımız Hekim.Net'te bizimle birlikteydi.

Adı yukarıda geçsin geçmesin bugüne kadar Hekim.Net'e emeği geçen tüm dostlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şimdi aynı heyecanla daha güçlü bir şekilde yeniden yoldayız!

Uzm. Dr. Cem Bağdatlı
Hekim.Net

Hekim.Net

Close