Özgeçmiş ve Deneyim

1963 Hatay doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimimi Hatay'da tamamladıkdan sonra,1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne başladım.1987 yılında aynı okuldan mezun oldum ve 1 yıl Nevşehir Ürgüp'de mecburi hizmetimi yaptım.

1988 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi asistanlığına başladım.1992 yılında asistanlığımı tamamlayıp Genel Cerrahi uzmanı oldum ve Erzincan'da mecburi hizmetimin kalanını tamamladım. Burada 1 yıl Tercan Devlet Hastanesi başhekimliği yaptıkdan sonra İstanbul'a döndüm. Uzun süre değişik kamu kurumlarında görev aldım. Bu arada hizmet içi eğitim kapsamında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Laparoskopik Cerrahi ve Gastro-İntestinal Endoskopi konularında eğitim aldım. Çalıştığım kurumlarda bu uygulamaları çokca uygulama fırsatı yakaladım.

Ayrıca Sağlık Bakanlığı gözetiminde düzenlenen Medikal Estetik eğitimine katılıp konuyla ilgili sertifika aldım. 2014 yılında kamu kurumlarından ayrılıp Metabolik cerrahi merkezinde çalışmaya başladım. Burada metabolik ve obezite cerrahi ameliyatlarına katıldım.

2015-Ekim 2020 dönemi Şişli'de Özel muayenehanemde hastalarımı tedavi ettim.

01 Ekim 2020 tarihinden itibaren Özel Sen Jorj Avusturya Hastanesi'nde Genel Cerrah olarak mesleğime devam ederken aynı zamanda aynı hastanenin Başhekimliği görevini de yürütmekteyim...


Hekim.Net

Close