Nizam Kurtdere

  • 111
Profil Doluluğu
Giriş yapmamıs kullanıcılar 'Profil Mükemmeliğini Gör' eylemini kullanamazlar.

1963 Hatay doğumluyum.İlk orta ve lise öğrenimimi Hatay'da tamamladıkdan sonra,1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne başladım.1987 yılında aynı okuldan mezun oldum ve 1 yıl Nevşehir Ürgüp'de mecburi hizmetimi yaptım.

1988 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi asistanlığına başladım.1992 yılında asistanlığımı tamamlayıp Genel Cerrahi uzmanı oldum ve Erzincan'da mecburi hizmetimin kalanını tamamladım. Burada 1 yıl Tercan Devlet Hastanesi başhekimliği yaptıkdan sonra İstanbul'a döndüm.Uzun süre değişik kamu kurumlarında görev aldım.Bu arada hizmet içi eğitim kapsamında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Laparoskopik Cerrahi ve Gastro-İntestinal Endoskopi konularında eğitim aldım.Çalıştığım kurumlarda bu uygulamaları çokca uygulama fırsatı yakaladım.

Ayrıca Sağlık Bakanlığı gözetiminde düzenlenen Medikal Estetik eğitimine katılıp konuyla ilgili sertifika aldım.2014 yılında kamu kurumlarından ayrılıp Metabolik cerrahi merkezinde çalışmaya başladım.Burada metabolik ve obezite cerrahi ameliyatlarına katıldım.

Bu deneyimden sonra Şişli'de özel sektörde çalışmaya başladım.

Profil Akışı
Nizam Kurtdere değişen bir profil resmi
Arkadaşlar
Boş
Bilgi
Ad Soyad:
Nizam Kurtdere
Tıp Fakülteniz:
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa
Mezuniyet Yılınız:
1987
Uzmanlık Alanı:
Genel Cerrahi
Çalıştığınız Kent:
İstanbul
Çalıştığınız Kurum:

Genel Cerrahi 

Tibbi Kariyeriniz:
Uzman Hekim
Üyelik

Onaylı

Hekim.Net

Close

Hekim.Net

Close