·   · 2 Makale / Blog

Öğrencilerimiz İçin Desteklerimiz...

Bunun dışında öğrencilerin dışındaki meslektaşlarımız yıl içerisinde yaptıkları toplam 3000 puan ile, bilgileri bize meslektaşlarımız tarafından bildirilmiş ihtiyaç duyan Tıp öğrencileri için bir adet LİTTMANN II/III CLASİC STETESKOP veya SOBOTTA - ANATOMİ ATLASI (yeni baskı 4 cilt) sağlayabilirler. Aynı zamanda elinizde olan kullanmadığınız Steteskop bize gönderirseniz yenileyip /bakımını yapıp ihtiyaç duyan öğrencilerimize yönlendiririz. (sadece Littman kabul edilir). Yenilenme için 500 puan yeterlidir.

Hekim.Net Online Varlık Plus Hizmetimizden yararlanan meslektaşlarımızın ödemelerinin %10'u da Steteskop / Anatomi Atlası / KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) öğrenci bursu havuzuna aktarılır.

Öğrencilerimize olan tüm teslimatlarımız belgelenir ve belgeler öğrenci kimliği gizlenerek ilgili meslektaşlarımızla paylaşılır.

*Desteklerden yararlanmak isteyen öğrencilerimizin tıp fakültesindeki hocaları veya diğer meslektaşlarımız tarafından bize refere edilmeleri gereklidir.

*Öğrenci refere etmek için lütfen yardım formumuz aracılığı ile öğrencimizin adı soyadı, telefonu, fakültesi ve sınıfını bize iletiniz. Böylece refere ettiğiniz öğrencimiz listeye alınacaktır.

5

Yukarıdaki metin sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yazarın aktardığı görüşleri içermektedir, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Harita
Bilgi
Kategori:
Oluşturuldu:
Güncellenmiş:

Hekim.Net

Close