·   · 5 Makale / Blog

Öğrencilerimiz İçin Desteklerimiz...

Her yıl Ağustos ayında Hekim.Net'i en etkin kullanarak, en yüksek site puanına ulaşan ilk üç yüz öğrencimiz arasında çekilişle,  3 adet Littman Classic III steteskop hediye ediyoruz.

Her ay Hekim.Net'i en çok kullanan üç öğrencimize sürpriz hediyelerimizi gönderiyoruz.

  • Meslektaşlarımız yıl içerisinde yaptıkları toplam 3000 puan ile, bilgileri bize meslektaşlarımız tarafından bildirilmiş, ihtiyaç duyan Tıp öğrencileri için, bir adet LİTTMANN II/III CLASİC STETESKOP veya SOBOTTA - ANATOMİ ATLASI ( Yeni baskı 4 cilt ) sağlayabilirler.
  • Hekim.Net Online Varlık Plus Hizmetimizden yararlanan meslektaşlarımızın ödemelerinin %10'u da Steteskop / Anatomi Atlası / KAHEV ( Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı ) öğrenci bursu havuzuna aktarılır.
  • Hekim.Net'te üyelerimiz tarafından kurulan gruplara tıbbi deontoloji ve etiğe uygun reklamlar alındığında grubun ortak kararı da dikkate alınarak vergi sonrası reklam gelirinin %50'si öğrenci burslarına veya anatomi atlası/steteskop havuzuna aktarılır.

Öğrencilerimize olan tüm teslimatlarımız belgelenir ve belgeler öğrenci kimliği gizlenerek ilgili meslektaşlarımızla paylaşılır.

*Desteklerden yararlanmak isteyen öğrencilerimizin tıp fakültesindeki hocaları veya diğer meslektaşlarımız tarafından bize refere edilmeleri gereklidir.

*Öğrenci refere etmek için lütfen yardım formumuz aracılığı ile öğrencimizin adı soyadı, telefonu, fakültesi ve sınıfını bize iletiniz. Böylece refere ettiğiniz öğrencimiz listeye alınacaktır.

5 0 0 0 0 0
  • 779

Yukarıdaki metin sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yazarın aktardığı görüşleri içermektedir, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Hekim.Net® hekimler, diş hekimleri, veteriner hekimler ve bu mesleklerin öğrencilerine özel tam işlevli ve ücretsiz bir sosyal medya ve bilgi paylaşım portalıdır. Meslektaşlarımızdan biriyseniz bu linke tıklayarak  kayıt sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Harita
Bilgi
Kategori:
Oluşturuldu:
Güncellenmiş:
Hekim.Net Yönetimden Tıbbi Bilgiler

Hekim.Net

Close