·   · 5 Makale / Blog

Hekim.Netin Ücretsiz Hizmetleri Nelerdir?

.net

Mesleğimizin Sosyal Medyasına ek olarak, meslektaşlarımız Hekim.Net içerisinde yer alan her türlü özellikten ücretsiz yararlanmaktadır.
Ücretsiz hizmetlerimiz sürekli geliştirilmekte ve yeni alanları da kapsamaktadır.

Genel Olarak

  1. dradi.soyadi@hekim.net sınırsız alanlı email adresi, bu hizmetimiz gerekli kontrollerden sonra otomatik olarak açılmaktadır.
  2. Meslektaşlarımızı arama motorlarında öne çıkaran kurumsal profilleri ve tıbbi makaleleri için Hekim.Net "Online Varlık". Bu hizmet için kişisel üyeliğinizi yaptıktan sonra buradan kurumsal profil oluşturunuz.
  3.  ASM'ler, mesleki dernekler, tabip odaları, üniversite ve eğitim araştırma hastaneleri klinikleri için Ücretsiz Web sitesi. (Başvuru için üye olarak Hekim.Net e giriş yaptıktan sonra destek bölümünden bize yazabilirsiniz.)


Şuanda 130'dan fazla Aile Sağlığı Merkezi, tıbbi dernek, tabip odası, klinik sınırsız alanlı, düzenlenebilir ücretsiz web sitesi hizmetimizden yararlanıyor.

Bu web siteleri kurulduktan sonra kullanıcılarımız tarafından üzerlerinde kolayca değişiklikler yapılabiliyor.

Örnek olarak https://asmdemo.hekim.net/ sitesini inceleyebilirsiniz.

1998'den bu yana Istanbul Tıp Fakültesi'nin kurumsal web sitesini 4 yıl süreyle, Marmara Tıp Fakültesi'nin 3 yıl süreyle, çeşitli tabip odaları ve yüzlerce meslektaşımızın web sitelerini sürekli olarak sunucularımızda ücretsiz barındırdık.

Yüzlerce öğrencimize burs, steteskop ve okul kitabı sağladık.

Mesleğimize katkılarımızla gurur duyuyoruz!

0 0 0 0 0 0
  • 3755

Yukarıdaki metin sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yazarın aktardığı görüşleri içermektedir, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Hekim.Net® hekimler, diş hekimleri, veteriner hekimler ve bu mesleklerin öğrencilerine özel tam işlevli ve ücretsiz bir sosyal medya ve bilgi paylaşım portalıdır. Meslektaşlarımızdan biriyseniz bu linke tıklayarak  kayıt sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Harita
Bilgi
Kategori:
Oluşturuldu:
Güncellenmiş:
Hekim.Net Yönetimden Tıbbi Bilgiler

Hekim.Net

Close