Dündar Yaykıran

Profil Doluluğu
Giriş yapmamıs kullanıcılar 'Profil Mükemmeliğini Gör' eylemini kullanamazlar.
Relationships
Boş

Merhaba! Ben Uz. Dr. Dündar YAYKIRAN

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman doktoruyum

1981, Acıpayam-Denizli doğumluyum.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Acıpayam’da tamamladıktan sonra, ortaokul 2. sınıftayken aldığım doktor olma kararımı gerçekleştirmek için 1999’da KTÜ Tıp Fakültesinde tıp eğitimime başladım. KTÜ Tıp fakültesinden 2006 yılında mezun oldum. 2006 ile 2010 yılları arasında devlet ve özel sektörde pratisyen hekim olarak çalıştım.

Çok sevdiğim ve iyi anlaştığımı düşündüğüm çocuklarla birlikte olabilmek ve onların gelişiminde pay sahibi olabilmek için 2010′ da Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ”Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları” alanında uzmanlık ihtisasıma başladım ve 2015’de ihtisasımı tamamlayarak uzmanlık diplomamı aldım.

Haziran 2015 ile Ocak 2017 arasında Bahçelievler Devlet Hastanesi’nde, Ocak 2017 ile Şubat 2019 arasında da Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman hekimi olarak çalıştım.

Şubat 2019’da, çok sevdiğim çocuklara daha yararlı olabilmek, bebek ve çocuk bakımı, onların fiziksel ve nörolojik gelişiminin takibi, hastalıklardan korunma ve hastalıklarının tedavilerinde daha etkin olabilmek için Özel Kardelen Tıp Merkezinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman hekimi olarak çalışmaya başladım.

Evliyim, çok güzel ve zarif bir kadının kocası, çok tatlı ve yakışıklı, 7 yaşında, Oğuz Kaan isminde bir beyefendinin babasıyım.

Profil Fotoğrafları
IMG_20190905_163052
Dündar Yaykıran değişen bir profil kapak fotoğrafı
Dündar Yaykıran değişen bir profil resmi
Arkadaşlar
Boş
Hekim.Net Puanları

Başlangıç

Toplam puan: 60

Bir sonraki seviye için 142 puan kaldı
Bilgi
Ad Soyad:
Dündar Yaykıran
Tıp Fakülteniz:
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Friends count:
Followers count:
Mezuniyet Yılınız:
2006
Uzmanlık Alanı:
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Çalıştığınız Kent:
İstanbul
Çalıştığınız Kurum:

Özel Kardelen Tıp Merkezi

Tibbi Kariyeriniz:
Uzman Hekim
Üyelik
Onaylı

Hekim.Net

Close