•  · 1 arkadaş

Memede varis-Memede damar belirginleşmesi

Memelerde toplardamar genişlemesi hastalık nedeni olmasa da kötü görüntü olarak kişiyi mutsuz edebilir. Özellikle kadınlarda göğüs büyütme ameliyatları sonrasında ya da yapısal ve ya hormonal etkiler sonucunda meme ve çevresindeki normal toplar damarlar koyu yeşil renkte görünür hale gelebilirler.

Skleroterapi uygulaması bu tür mavi venlere ve örümcek tarzı venlere yapılabilir. Bir ya da birden fazla tedavi seansı gerektirebilir. Tedavi sonrası bu koyu renkli venlerin göze hoş gelmeyen görüntüsü bariz şekilde azalır. Hamilelik döneminde genişleyen memedeki toplar damarlar bazı kişilerde geniş olarak kalabilir ki bunlar rahatlıkla tedavi edilebilir. Tedaviyi yapacak doktorun bu konuda tecrübeli olmasına dikkat edilmelidir.

İşlem yaklaşık on dakikada tamamlanır. İşlem sonrası hasta günlük aktivitelerine hemen geri dönebilir.

Daha detaylı bilgi için www.onurgurer.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
  • 24369

Yukarıdaki metin sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yazarın aktardığı görüşleri içermektedir, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Harita
Kuruluş Adı:
Doç. Dr. Onur Gürer Kalp ve Damar Cerrahisi-İstanbul
Doktor Adı:
Doç. Dr. Onur Gürer
Kurum İlgi Alanı:

Varis ve tedavisi

Hemanjiom ve tedavisi

Telefon Numaraları:
+90 551 6565697
Email:
onurgurer@gmail.com
Web Sitesi:
Sokak ve bina adresi:
Bağdat Cd. No:547
Mahalle:
Cevizli
Kent:
İstanbul
Bilgi
Oluşturuldu:
Güncellenmiş:
Doç. Dr. Onur Gürer Kalp ve Damar Cerrahisi-İstanbulden Tıbbi Bilgiler

Hekim.Net® hekimler, diş hekimleri, veteriner hekimler ve bu mesleklerin öğrencilerine özel tam işlevli ve ücretsiz bir sosyal medya ve bilgi paylaşım portalıdır. Meslektaşlarımızdan biriyseniz bu linke tıklayarak  kayıt sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Hekim.Net

Close